top of page

Якщо ви інтернеті шукаєте курси манікюру, навчання педикюр манікюр, навчання апаратний манікюр, як нарощувати нігті, відео уроки дизайн нігтів….

Значить, наша інформація буде вам корисна.

Навчання сьогодні можна пробувати проходити за різними форматами: з відео уроків, фотографій, онлайн занять. Але однозначно найефективнішим вважається заняття індивідуально, офлайн - наживо, в кабінеті з персональним майстром.

Сьогодні існує багато шкіл манікюру, навчальних центрів, майстер класів з манікюру, оскільки професія майстер нігтьового сервісу для кабінетів нігтьової естетики дуже популярна в будь-якому місті.

Вигоди роботи майстром манікюру: отримання живих грошей, ви можете самі вибирати салон, перукарню в зручному районі, можете самі регулювати завантаження - постійно на зміну, підробіток, майстер манікюру робота вдома, манікюр з виїздом майстра додому до клієнта. Це дуже зручний варіант для мам у декреті з частковою зайнятістю.

Серед різноманіття видів манікюру класичний (обрізний), апаратний, європейський, сьогодні, для початку успішної кар'єри, радимо навчання комбінованому манікюру (більш затребуваний, особливо в салонах Європи). Плюсом програми буде навчання роботи з гель лаками.

 

Наш навчальний центр "Престиж-ua" проводить навчання манікюру в будь-якому практично місті України.

Навчання лише індивідуальне, з персональним майстром.

Ви можете регулювати графік занять зручний для вас, навчання 1-3 рази на тиждень по 2-4 години. Навчання займе 2-3 тижні, можна займатися інтенсивніше - все обговорюється при консультації із співробітником центру.

Майстер на занятті вам розповість як підібрати та де купити інструмент та матеріали для манікюру, гелі, лаки, все для нарощування та дизайну нігтів дорожче, дешевше, порадить інтернет магазини, яким довіряє, проведе інструктаж зі зберігання та стерилізації інструменту, організації робочого місця, вибір столи для манікюру, пилок, кусачок, ножиць, фрез для фрезерів, уф та LED ламп для сушіння, полімеризації гелів, розкажуть про порядок поведінки з клієнтом в умовах адаптивного карантину в салоні, манікюрному кабінеті.

Ви освоїте виконання манікюрних робіт із практикою на клієнтах.

 

Навчання проводиться з видачею сертифікату українською та англійською мовами. Наші випускники працюють у салонах України, Європі.

Крім базового курсу манікюру, у нас ви можете пройти навчання педикюру, курси нарощування нігтів гелем, уроки дизайну нігтів: бісер, стрази, тонкі лінії, флористика-китайський розпис, стемпінг, аплікація.

У міру відпрацювання різних технік декору нігтів, ви формуватимете своє портфоліо робіт, що допоможе вам пропонувати додаткові послуги з дизайну та отримувати більший чек і задоволеного клієнта.

У вас виникли запитання? Будемо раді відповісти та дати консультацію. Телефонуйте сьогодні! т.0682732754, 0933565424

bottom of page