top of page

Як вибрати курси масажу.

Свої послуги з навчання пропонують багато шкіл масажу, навчальних центрів, майстер класів, оскільки послуги досвідченого, навченого масажиста затребувані в будь-якому місті.

Вигоди професії масажиста: гонорар за роботу-живі гроші, ви вибираєте салон, у доступній частині міста, самі вибираєте завантаження: зміна в салоні, часткова зайнятість за гонорар, робота вдома, масаж з виїздом майстра додому до клієнта.


Серед різноманіття видів масажу класичного, масажу частин тіла (спини, шиї, голови, ніг, масаж обличчя), антицелюлітний масаж, масаж спортивний, дитячий та інші види, сьогодні, для початку, радимо навчання базовому курси масажу і звичайно заняття з анатомії, показанням протипоказань до виконання різних видів масажу

 

Плюсом програми буде навчання психології роботи з клієнтом.

Навчальний центр "Престиж-ua" проводить навчання масажу в будь-якому місті України.

Навчання лише індивідуальне, з персональним майстром.

Ви можете регулювати графік занять зручний для вас, навчання 1-3 рази на тиждень по 2-4 години. Навчання займе 2-3 тижні, можна займатися інтенсивніше - все обговорюється при консультації із співробітником центру.

Майстер на занятті вам розповість про організацію робочого місця, вибір столу для масажу, витратних матеріалів, мастил, розповість про порядок поведінки з клієнтом в умовах адаптивного карантину в салоні, масажному кабінеті.

Навчання проводиться з видачею сертифікату українською та англійською мовами. Наші випускники працюють у салонах України, Європи.

У вас після прочитання виникли запитання? Завжди будемо раді відповісти та дати консультацію. Телефонуйте сьогодні! 0682732754, 0933565424

bottom of page