top of page

Як вибрати курси перукаря...

Якщо ви шукали в інтернеті відповіді на запитання на кшталт...Як вивчитися на перукаря? Як вибрати школу перукарів? Курси перукарів ціни, відгуки курси…….

Тоді ця інформація допоможе вам компетентніше зробити вибір.

Ось що важливо собі відзначити. Курси онлайн перукарям з нуля - це фейкове навчання і марнування грошей. Вас онлайн стригти з нуля не навчать. Онлайн урок, майстер клас тільки для ВЖЕ навченого з досвідом майстра буде можливим.

При навчанні перукарів з нуля важливо поставити руки, а це реально лише з живим майстром та краще індивідуально.

Далі варто підібрати розташування навчального центру. звичайно, в умовах перманентного карантину з транспортними обмеженнями і з метою зниження можливості зараження у транспорті, оптимальним буде навчання у твоєму місті і не в групі в міру її формування, а з персональним майстром.

Саме такий адаптований до нових умов сьогодення та ефективний варіант навчання ми Вам і пропонуємо.

Як відбувається Ваше навчання у нас. За тиждень до передбачуваних дат занять ви залишаєте нам заявку на підбір вам майстра у вашому місті.

Коли майстер для вас узгоджений, ви йдете до нього на його робоче місце на вступне заняття. За підсумком якого приймаєте рішення про початок занять із цим майстром. після цього починаєте вносити оплати частинами.

Розклад занять індивідуальний ви погоджуєте з майстром понеділка. Важливо відпрацювати повне годинне навантаження курсу.

Вас познайомлять із набором інструментів для перукарів та витратними матеріалами для роботи, де купити по місту, в інтернет магазинах ножиці перукарські, гребінці, браші для укладання, фени, машинки для стрижки, затискачі, фартух майстра, пелерина накидка, комірці засоби для дезінфекції та стерилізації інструментів для роботи та ін.

Майстер наставник вам дасть базову необхідну теорію та працює з вами практичні заняття з моделями. Наш центр обов'язково допомагає із моделями для стрижок безкоштовно.

Приклад спілкування з клієнтом ви також перейматимете від майстра на заняттях, психологія спілкування на сьогодні господарями салону ставиться нарівні з майстерністю, в салонах хочуть майстрів, які вміють позитивно спілкуватися з клієнтом ( вміння зробити першого клієнта постійним, оскільки 60% доходу салону дають постійні клієнти ).

Навчання розбите на блоки.

-Перукар база стрижки. (Навчання стрижкам жіночим, чоловічим, на довге, середнє коротке волосся та уроки укладання волосся після стрижки).

-Курс колористика перукарю (Огляд засобів, барвників та обладнання для роботи колориста перукаря. Уроки фарбування волосся в один, кілька тонів, вихід у блонд, робота з сивиною. Техніки модних фарбувань.)

-Курс майстер зачіски та плетіння. (Уроки створення зачіски на довге, середнє коротке волосся. Начеси, локони, буклі, хвилі, техніки накрутки, огляд стайлінгових засобів для укладання та аксесуарів).

Кожен блок – самостійний курс. Один блок займе близько 1 місяця (можна зменшити термін навчання за рахунок інтенсивності занять).

Запрошуємо вас на наші курси з підготовки перукарів індивідуально у вашому місті. Телефонуйте і замовляйте персонального майстра для занять у нас.

т. 0682732754, 0957533769
bottom of page